• biuro@eltin.com.pl
  • +48 91 44 89 888, kom. +48 602 175 035

Wyświetlacze informacyjne graficzne

Jesteśmy producentem diodowych wyświetlaczy alfanumerycznych i graficznych służących do wizualnego przekazywania informacji tekstowych oraz graficznych, wpisywanych z komputera PC lub ze sterowników PLC.  Tablice mają zastosowanie w sklepach, instytucjach, bankach, sądach, aptekach, kantorach, kolekturach lotto, dworcach, przystankach komunikacji miejskiej, kinach, szkołach, a nawet zakładach produkcyjnych czy fabrykach.

Elektroniczne wyświetlacze graficzne to bardzo skuteczna reklama wizualna, wygodny i czytelny sposób na przekazanie informacji. Zbudowane są one z matrycy LED monochromatycznej lub RGB. Wyświetlacze dedykowane do wyświetlania tekstu, wyposażone są w matryce o wysokości ośmiu lub szesnastu diod LED. Wyświetlacze dedykowane do wyświetlania tekstu i grafiki, wyposażone są w matryce LED o właściwie dowolnych wymiarach. Ten rodzaj wyświetlaczy posiada również bardziej rozbudowane funkcje efektów oraz większą swobodę projektowaniu przekazu. Dzięki czemu pozwala na większą kreatywność i umożliwia skupienie się nie tylko na treści ale i na formie jej przekazu, a przez to doskonale sprawdza się jako przyciągająca uwagę reklama.

Dodatkowo wyświetlacz może być wyposażony w zegar wyświetlający czas lokalny lub w innej strefie, datę, temperaturę lub inne funkcje. Zewnętrzny wygląd tablic dostosowujemy do wymagań odbiorcy. Kolor tekstu, kolorystyka tła, obudowy itp. zgodna z logotypem klienta. Obudowa wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo. Płyta czołowa (plexi) – grafika wykonana z folii samoprzylepnej.

Komunikacja z wyświetlaczem może się odbywać przez RS-232, RS-485, USB, Ethernet, WiFi lub za pomocą jednego z przemysłowych standardów komunikacji (np. Profibus, Profinet, Modbus TCP, Modbus RTU RS-485, EtherNet/IP, EtherCAT itp.).

Nasze realizacje mogą Państwo obejrzeć w naszej Galerii.

Galeria tablic i zegarów LED